ul. Warszawska 344, Stare Babice

Sylwester 2016

slide2 slide4 slide6 slide7

 

 

 

 

Oferta Przyjęcia Weselnego

 

 

Uroczystość zaślubin w życiu każdej pary to bardzo ważne niezapomniane wydarzenie, którego wspomnienie będzie towarzyszyć Młodej Parze do końca życia.

 

Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla się poprzez romantyczne, eleganckie, a czasami zaskakujące przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół. Będziemy zaszczyceni możliwością podjęcia się organizacji Państwa przyjęcia weselnego.

Indywidualne podejście do każdego Klienta jest naszą domeną, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości, a nasz Szef kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające tradycji polskiej jak również międzynarodowej kuchni.

 

Każda uroczystość jest traktowana indywidualnie i ze szczególną troską, a doskonała obsługa z ogromną pieczołowitością dba o najmniejszy szczegół.

 

Podstawowym elementem każdego menu jest powitalny toast kieliszkiem wina musującego, wykwintny składający się do 5 dań obiad, liczne przekąski na stołach oraz doskonałe desery, uświetnieniem przyjęcia jest Tort Weselny. W cenie jest również czerwony dywan przed wejściem na salę, chleb weselny na powitanie, dekoracje ze świeżych kwiatów w stołach, specjalna kompozycja dekoracyjna ze świeżych kwiatów na stole Państwa Młodych, białe pokrowce na krzesła z kokardą (biała lub łososiowa) oraz Apartament w dniu wesela z przedłużoną dobą hotelową.

 

Podczas trwania przyjęcia soki oraz napoje gazowane jak również bufet z kawą i herbatą dostępne są w nieograniczonych ilościach.

 

Koszt jednej osoby już od 195 zł. Cena uzależniona jest od wybranego przez Państwa menu. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie do 130 osób.

 

Goście weselni mają możliwość wynajęcia jednego z naszych 25 pokoi hotelowych w specjalnej cenie z przedłużoną dobą hotelową do godziny 15.

 

 

Zachęcamy Państwa również do skorzystania z naszych dodatkowych usług:

 

Stół wiejski

Fontanna Czekoladowa z dodatkami

Piwo z beczki

Cocktail bar

Poprawiny

 

Alkohol:

Goście dostarczają alkohol bez doliczania dodatkowych opłat.

Możliwość zakupu alkoholu w hotelu w przystępnych cenach.

 

Oprawa muzyczna:

Współpracujemy z grupą muzyków o nazwie Comandor, których serdecznie polecamy.

Przy organizacji Wesela w naszym hotelu, korzystny rabat!

www.comandor.net

 

Fotograf:

Nawiązaliśmy współpracę z fotografem, który oferuje Państwu profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość zdjęć.

 Przy organizacji Wesela w naszym hotelu, korzystny rabat!

www.agnieszkapanek.pl

Facebook

 

Serdecznie Zapraszamy !

 

 

 

Aktualności

Hotel, Restauracja, Sala Bankietowa

Hedera

Hotel

 

Restauracja

 

Imprezy

   
         

Dowiedz się 

 

Dowiedz się 

 

Dowiedz się